środa, 20 czerwca 2012

krótko o tym, co mnie fascynuje...

Od zawsze uwielbiałam przestawiać różne drobiazgi w moim pokoju, półki zawsze uginały się pod ciężarem różnorakich świeczek, ramek, figurek i innych bibelotów. Jednak dopiero niedawno zaczęłam się interesować ogólną przestrzenią jaka jest wokół mnie. Co prawda w mieszkaniu rodziców nie mam za dużego pola do popisu i wyżycia się "artystyczno - kreatywnego", jednak mam nadzieje, że już nie długo będę mogła rozpocząć remont moich skromnych, lecz osobistych 38m2 =)

Przyznam na wstępie szczerze, iż zafascynowana jestem pomysłami, mieszkaniami innych blogerek. Wasz styl dziewczyny i ogólnie wszystkie wnętrza retro są cudowne! Ja jednak nie wyobrażam sobie mieszkania w bieli na śląsku... Niestety... Może się mylę, aczkolwiek próby rodziców nie wychodziły i nie chce powtarzać tych błędów chyba. Dodatkowo moja kochana druga połowa, nie widzi się w takim wnętrzu jak wasze, a skoro ma to być wspólne mieszkanie, to musimy stworzyć coś i dla mnie i dla mojego kochanego Z. =)

Dlatego też, chętnie podzielę się czymś zupełnie odmiennym, mieszkaniem w stylu bardziej nowoczesnym, ale oczywiście z domieszką retro! Tak szybko nie odpuszczę.

Mam nadzieję, że dzięki temu iż będę mogła czasem tu coś skrobnąć i się pochwalić to zmobilizuję się do kilku rzeczy, np. do nauki szycia, czy większego zaangażowania kulinarnego. Tak więc wiele przede mną. Mam nadzieję, że motywacja będzie i że moje wypociny z czasem zostaną zauważone przez szersze grono. 

A powyżej skrawek naszego raju na ziemi (ogródka działkowego), bez którego lato już nigdy nie było by takie same.

3 komentarze:

 1. Witam i juz czekam na fotorelacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja rowniez jestem ciekawa pomyslu na decor wnetrza :)
  POWODZENIA zycze ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę powodzenia w prowadzeniu bloga!piękne początki!
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń